O mnie – Opinie dedykowane

Gabinet prowadzę od stycznia 2000 roku i przy współpracy z Medycyną Akademicką w swych terapiach stosuje różne metody uzdrawiania tj. terapia mentalna, masaże – lecznicze, relaksacyjne, terapia kręgarska, klasyczny masaż chiński, akupunkturę i elektroakupunkturę ucha, staroludową wiedzę medyczną. Przygotowuję ŻYWĄ WODĘ, której picie przynajmniej jednej szklanki dziennie powoduje regenerację ze zmienionych chorobowo cząsteczek na zdrowe, ESENCJE ENERGETYCZNE, oraz OLEJEK DZIADKA JEGISZE – wspomagający leczenie szerokiej skali różnych chorób. Rysuję KODY stymulujące prawidłowy przepływ informacji z mózgu do organizmu.
Terapia, którą stosuję, nie jest klasycznym przekazywaniem energii, lecz działaniem mentalnym na strukturę komórkową i organiczną ciała istoty żywej, dzięki czemu różne choroby skuteczniej ustępują, a np.: złamane czy pęknięte kości szybciej zrastają się, powstałe różne guzy w organizmie zostają wchłonięte itp.

——————————————————————————————————————————————————

ABSOLUTNA NOWOŚĆ!!!

                                                     ENERGOSTYMULACJA  KOMÓREK

                  To nowa edycja zabiegów umożliwiająca odmłodzić i uelastycznić ciało. Polega na wyeliminowaniu obumarłych komórek, które powodują wiotczenie ciała i zmarszczki i pobudzeniu zdrowych komórek do uzupełnienia braków. Cały proces wykonany jest mentalnie, bez użycia środków kosmetycznych. 

——————————————————————————————————————————————————–

Neutralizuję i oczyszczam ludzi, pomieszczenia: mieszkalne, biurowe, hale produkcyjne i magazynowe z negatywnej energii, uroków i wpływów czarnej magii mogącej zakłócić spokój i harmonię. Likwiduję zjawisko samoczynnego poruszania się przedmiotów.

WZMACNIAM I ZWIĘKSZAM PLONY UPRAWNE NA POLACH, W SADACH I OGRODACH.

Współpracując z firmami o różnych branżach w całej Polsce świadczę usługi w zakresie doradztwa oraz stymulacji biznesowej, mającej na celu mentalne wzmocnienie funkcjonowania firmy, zwiększania rynku, udzielania informacji o rzetelności i uczciwości kontrahentów, kontrola i sprawdzanie lojalności pracowników, udzielania informacji dotyczącej powodzenia nowych pomysłów inwestycyjnych.

Przygotowuję i opracowuję graficznie stymulacje nazwy oraz logo, które też mają olbrzymi wpływ na powodzenie firmy.

mandaliaJestem twórcą MANDALI BIZNESOWEJ, którą wynalazłem w roku 2004. Testowana była w różnych miejscach biznesowych – we firmach Produkcyjnych i Handlowych, oraz w domach prywatnych i we wszystkich tych miejscach przyniosła oczekiwane przeze mnie efekty.
Została poddana masowej produkcji zleconej przeze mnie. Produkcja MANDALI nie jest skomplikowana jak się okazuje przeglądając internet, lecz posiada ona jedną tajemnicę, która nadaję MANDALI właściwą jej przeznaczeniu siłę, synchronizując się z wibracją kształtu figur w niej zawartych. Jest to odpowiednia doba księżyca, w której należy rozpocząć jej produkcję.
W 2005 roku ukazał się w gazecie „Gwiazdy Mówią…” artykuł na temat prowadzonego kursu „PROSPERITY, czyli umiejętności przyciągania do siebie pieniędzy”, oraz stworzonej przeze mnie MANDALI BIZNESOWEJ, którą na zdjęciu prezentuję. Jest do nabycia u mnie osobiście lub drogą wysyłkową wraz z certyfikatem.

 


O  P  I  N  I  E

1/     Pan Tomasz Polaszczyk jest niezwykłym, nadzwyczaj kompetentnym i uczciwym człowiekiem ( nie jest interesownym) pomagającym ludziom w różnego typu dolegliwościach i problemach życiowych.

Miałam diagnozy paru ortopedów dotyczące moich bolących bioder, kolan i barków, ktore w/g wyników badań RTG, komputerowych i rezonansu mgn., kwalifikowały mnie do zabiegów chirurgicznych i endoprotez. Po kilku wizytach, bóle ustąpiły, chodzę nie utykając, nie biorę środków antybólowych. Teraz lekarz ortopeda twierdzi, że nie kwalifikuję się na operację, tkanki sie zregenerowały. Moja tarczyca funkcjonuje normalnie, parametry TSH obniżyły się o 100%, endokrynolog zredukował mi dawkę Euthyroxu ( hormon tarczycy), nie odczuwam mastopatii i szereg innych dolegliwości ustapiło ( trudno wymienić ile ich było…!!!). Teraz chce mi się żyć pełnią życia, radośnie, zdrowo i szczęśliwie. To Łaska Boska, że trafiłam do p. Tomasza Polaszczyk i jestem p. Tomaszowi bardzo, bardzo wdzięczna.

 

2/    „Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Panie Tomku!
Kiedy rok temu pojawiłam się u pana, byłam umówiona w klinice na zabieg guza ślinianki. Lekarze nie widzieli żadnego innego rozwiązania. Guzowi towarzyszył ból ucha, twarzy. Nie mogłam swobodnie otwierać ust. Pan wtedy, powiedział: „Zrobię, wszystko, by tej operacji nie musiało być”. Nie od razu uwierzyłam w pańskie słowa, ale uczepiłam się tej myśli i odwiedzałam pana regularnie. Zbliżał się termin zabiegu, wykonałam tomografię i okazało się, że średnica guza z 1,5cm zmniejszyła się do 6mm. Przesunęłam datę operacji i dalej pojawiałam się u pana. Guz zmniejszał się, ból również. We wrześniu odwołałam zabieg, bo guza nie ma. Ucho i twarz nie bolą.
Przyznaję się, rok temu grałam bohaterkę, ale wewnątrz okrutnie bałam się. Bałam się nie o bliznę na twarzy, ale o swoje życie. To pan, panie Tomku, sprawił, że odzyskałam zdrowie i wewnętrzny spokój.
Nie potrafię swej wdzięczności ubrać w słowa, dlatego po prostu DZIĘKUJĘ z całego serca!
​​​​​​​​G.